Денисова на допиті визнала, що вигадувала страшні історії про зґвалтування » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Денисова на допиті визнала, що вигадувала страшні історії про зґвалтування

Денисова на допиті визнала, що вигадувала страшні історії про зґвалтування

2 910 0
  • Подобається
  • 0
Як виявилось, Людмила Денісова почула ці історії від своєї дочки.
Колишня уповноважена Верховна Рада з прав людини Людмила Денісова на допиті в прокуратурі визнала, що розповідала вигадані історії про зґвалтування дітей окупантами.
 Про це пише у своєму розслідуванні про звільнення омбудсмена "Українська правда".

Як стало відомо, правоохоронці спробували підтвердити жахливі випадки сексуального насильства, у тому числі маленьких дітей, з боку російських військових, про яких неодноразово говорила Денисова на посаді уповноваженої.Однією з таких резонансних заяв став її пост у соціальних мережах про дворічних близнюків у Херсонській області, які нібито померли після зґвалтування.
 "Однак вся ця робота виявилася марною", - пишуть журналісти.Європейські партнери також зверталися до українських правоохоронних органів із проханням надати докази згвалтувань, про які заявлялося у ЗМІ та соцмережах.

      Напередодні свого звільнення Денисова на допиті зізналася, що про всі ці історії вона дізнавалася від своєї доньки.
 Справа в тому, що ще у березні омбудсмен за підтримки ЮНІСЕФ запустила гарячу лінію психологічної допомоги для українців в умовах війни. Її координатором стала дочка Денисової Олександра Квітко. Однак діяльність лінії підтримки одразу назвали непрозорою, на це звернули увагу навіть уповноважені співробітники офісу.
 Загалом ніхто не знав, хто і коли дзвонить за вказаними телефонами і чи фіксуються ці дзвінки будь-яким чином.Під час допиту Денисова нібито не змогла згадати, чи розмовляла вона з іншими психологами цієї гарячої лінії, окрім своєї дочки. Прокурорам вона сказала, що лише "хотіла перемоги для України".скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.