В Ізюмі в кабінеті Мера закрили 75-річну жінку. Депутатам довелося викликати поліцію, а потім і швидку допомогу » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » В Ізюмі в кабінеті Мера закрили 75-річну жінку. Депутатам довелося викликати поліцію, а потім і швидку допомогу

В Ізюмі в кабінеті Мера закрили 75-річну жінку. Депутатам довелося викликати поліцію, а потім і швидку допомогу

896 0
  • Подобається
  • 0
Він утік, кинув жінку без медичної допомоги, у цьому вчинку чиновника ознаки кримінального діяння (не надання медичної допомоги).

Жінка прийшла до тями, зібралася з силами, стукала в двері щоб вийти але в приймальні над нею тільки підсміювалися і знущалися. Вона зрозуміла, що ці чиновники не зможуть їй допомогти, вони її вороги, тому на місці злочину, який скоїв голова міста Валерій Марченко,(https://city-izyum.pp.ua/mayor-of-raisins-is-the-richest-official-of-kharkiv-region/) чиновники апарату голови міста ,
На допомогу жінці відгукнулись депутат Штейман Денис та депутат Фомічевський Анатолій, спільно з депутатами В'ячеславом Масловим, Юрієм Козловим, співробітниками поліції вони звільнили жінку і надали їй першу медичну допомогу.
 На місце злочину прибула бригада швидкої допомоги, в даний час жінка почувається досить добре, голодна непритомність пройшла. Депутати спільно з поліцією оформлюють заяву про скоєння кримінального злочину та протокол про скоєння кримінального злочину на голову міста Валерія Марченка та його спільників.
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.