Старі трюки херсонських податківців проти ТОВ «Брівер» – чи вразять вони колегію 5ААС? » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Старі трюки херсонських податківців проти ТОВ «Брівер» – чи вразять вони колегію 5ААС?

Старі трюки херсонських податківців проти ТОВ «Брівер» – чи вразять вони колегію 5ААС?

1 862 0
  • Подобається
  • 1

В П`ятому апеляційному адміністративному суді м. Одеса триває розгляд апеляційної скарги ТОВ «Брівер» на рішення Херсонського окружного адміністративного суду щодо стягнення багатотисячних податкових штрафів.


(Справа № 540/474/19  https://reyestr.court.gov.ua/Review/96178226). Справу розглядає колегія у складі судді-доповідача: Яковлєва О.В. - головуючий, та суддів: Градовського Ю.М., Крусяна А.В.

Перше засідання відбулося 19 травня, але змагальні дебати між сторонами не відбулися, бо юристка ДПС не змогла надати суду пояснення по суті нових обставин. Колегія 5ААС дала юристам ДПС останній шанс підкріпити свої претензії до ТОВ «Брівер» реальними доказами, та виконати рекомендації КАС щодо необхідності чіткого обґрунтування можливих порушень зі сторони ТОВ «Брівер», якщо такі, взагалі, мали місце. Судячи з усього, фіскали, як і раніше, хочуть проштовхнути у суді звичну «схему доказів» вини підприємства лише тому, що у нас план по штрафам. Тоді як експерти і адвокати сторони захисту надають вичерпні докази і підстави незаконності дій фіскалів, та усіх наявних претензій податківців до херсонського підприємства.

Низка вітчизняних ЗМІ, разом із громадськістю і бізнес-спільнотою, продовжують уважно слідкувати за розвитком ситуації та висвітлювати хід подій у цій резонансній справі.

Страсти по Бривер - в Одессе начинается повторная апелляция по резонансному делу

Саме справа ТОВ «Брівер» проти Херсонської ДПС має показати, чи є у вітчизняного бізнесу реальна можливість захистити свої права у разі незаконного тиску, та чи існують правосуддя і закон в Україні. Наступне, вирішальне засідання відбудеться 2 червня, і якщо податкова не надасть необхідних доказів та обґрунтувань своїх претензій, колегія суддів матиме усі важелі для винесення справедливого, зваженого рішення. Таким рішенням, на думку експертів, може бути скасування попереднього рішення Херсонського окружного адміністративного суду, яке було винесено без урахування вказівок КАС, з порушенням норм законодавства та повним ігноруванням аргументів захисту. Зважаючи на пристойну репутацію суддів цього складу колегії 5ААС, які не були замішані у незаконних справах та зазвичай у своїх рішеннях керувалися буквою закону, можна сподіватись на позитивний результат.

Подробиці та коментарі юристів – у спеціальному репортажі ІА «Укрпрес-інфо» з місця подій: 


Джерело: ІА «Укрпрес-інфо»

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.