Нового директора ПриватБанку Петра Крумханзла закликали повернути гроші, вкрадені минулим керівництвом. » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Нового директора ПриватБанку Петра Крумханзла закликали повернути гроші, вкрадені минулим керівництвом.

Нового директора ПриватБанку Петра Крумханзла закликали повернути гроші, вкрадені минулим керівництвом.

2 588 0
 • Подобається
 • 0

Новий голова правління КБ ПАТ «ПриватБанк», чеський фінансист Петр Крумханзл тільки но вступив на нову посаду, а вже змушений зіткнутись із великою проблемою – поверненням  грошей клієнтам.  Ця проблема дісталась йому у спадок від минулого керівництва банку, яке, ще до Шлапака, провернуло не одну аферу по привласненню грошей своїх клієнтів.

Одна з найгучніших справ в цьому ланцюжку – зухвала крадіжка грошей з рахунків ТОВ «Брівер», яку широко висвітлювали ЗМІ. Зараз до нового керівника, який покликаний навести лад у «ПриватБанку» та відновити підмочений імідж установи, наступає гаряча пора. Як він поступить, коли на його столі лежить рішення суду про зобов’язання повернути борг ТОВ «Брівер» - покаже що він насправді. Чи пан Крумханзл - дійсно незалежний  ТОП-менеджер, який поважає рішення суду та закони держави, яка його найняла. Чи все це – чергова афера, а Петр Крумханзл – весільний генерал на службі в шахраїв при владі. Нижче – текст відкритого листа Петру Крумханзлу, щодо його намірів по виконанню законів України.

Голові правління ПАТ КБ «ПриватБанк» Петру Крумханзлу

Шановний пане П.Крумханзл!

Перш за все дозвольте, від імені головного редактора газети «Кримінальний огляд» привітати Вас із призначенням на посаду голови правління найкрупнішого банку однієї з найбільших країн Європи! Цей факт безумовно свідчить про Ваш високий міжнародний авторитет, бездоганну репутацію та видатні здібності фінансиста. А ще демонструє Вашу впевненість та віру у власні сили, що не може не підкупати.

Не сумніваємось, що Ваш досвід, Ваші особисті ділові і лідерські якості дозволять Вам вивести «ПриватБанк» на новий рівень, і забезпечать йому розвиток та процвітання.

Разом з тим, хочемо звернути Вашу увагу на одну проблему, без рішення якої оздоровлювати і розвивати ПАТ КБ «ПриватБанк» буде дуже складно.

Мова йде про катастрофічну ситуацію із виконанням судових рішень  щодо повернення коштів клієнтам «ПриватБанку».

Одна з найбільш показових ситуацій – скандальна історія із зникненням грошей з рахунку ТОВ «Брівер» і небажанням «ПриватБанку» спочатку визнавати, а потім і повертати цей борг. Цю історію широко висвітлювали ЗМІ, в тому числі, наша агенція, до якої звернулись за допомогою постраждалі українці, колишні клієнти «ПриватБанку».

Завдяки розголосу у ЗМІ, шаленому тиску на виконавчу службу та неймовірним зусиллям юристів, вдалося повернути частину грошей, які, по суті, були вкрадені колишнім керівництвом ПриватБанку з рахунків ТОВ «Брівер», справа 904/9386/14.

Але значна частина боргу, яка підтверджена судовим рішенням, залишилась не виплаченою. На даний момент, сума заборгованості ПривтБанку перед ТОВ «Брівер» становить 59248,34 доларів США ( Рішення апеляційного суду від 22.02.2017 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64955062), що підтверджує законне рішення суду першої інстанції http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63670265

В даний час усі судові спори між ПАТ КБ «ПриватБанк» та ТОВ «Брівер» тривають стосовно не розміру заборгованості або наявності  боргу, а стосовно місця виконання рішення, а само рішення вже затверджено Вищим господарським судом України: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44373051

Проте, минулий голова правління пан Шлапак, попри всі свої публічні обіцянки повернути ТОВ «Брівер» залишок боргу, так  цього і не зробив. Тим самим, підтвердивши дуже погану репутацію «ПриватБанку» у малого та середнього бізнесу, яка склалась останніми роками.

Але Ви – поважна людина з європейськими поглядами і чітким розумінням важливості дотримання законів. Ми впевнені, що для Вас – повага до клієнтів і рішення суду не пустий звук.

Для «ПриватБанку», навіть не зважаючи на те, що банк нещодавно переніс націоналізацію, сума, яка залишилась по боргу – це сміхотворна цифра, яка жодним чином не може вплинути на баланс та стан Вашої фінансової установи. Натомість для невеличкого підприємства ТОВ «Брівер», яке переїхало з Криму на материкову Україну і зберегло вірність Україні під час російської агресії – ці кошти критично важливі! Це – зарплатня за півроку усім співробітникам підприємства!

Шановний пане Крумханзл! Уявіть, що найбільший чеський банк - «CSOBbank» за рішенням судів усіх інстанцій винен 60 тис.євро  родинам простих робітників, які тримали гроші в цьому банку. Але, попри рішення суду, банк не бажає віддавати цей борг, більше того, не бажає його визнавати і зухвало глузує на судах із своїх бувших клієнтів. Таке в Чехії взагалі можливо???

А в Україні, зокрема в «ПриватБанку», таке відношення майже як правило. Але це було до Вас, хоча Україна і декларує боротьбу із корупцією та дотримання законності у всіх сферах.

Отже, ми сподіваємось, що Ви, ознайомившись із обставинами цієї справи, зрозумієте, наскільки важливо негайно повернути борг ТОВ «Брівер», та для Вас особисто закрити цю справу, яка не дає «ПриватБанку» нормально розвиватись, тягне банк до низу.

Виконавши рішення суду і заплативши ТОВ «Брівер» заборгованість у розмірі $ 59тис., Ви тим самим продемонструєте:

 • Реальні кроки по відновленню репутації «ПриватБанку» на українському і міжнародному рівнях;
 • Повагу до судової системи України;
 • Бажання виконувати зобов’язання перед своїми клієнтами;
 • Свою особисту законослухняність, добропорядність і бездоганну репутацію;
 • Свою самостійність і незалежність у прийнятті важливих рішень в інтересах «ПриватБанку» і держави Україна, яка Вас найняла на цю відповідальну і престижну посаду.

Факт повернення «Приват Банком» залишку боргу ТОВ «Брівер» у розмірі $59 тис.,  який журналісти неодмінно висвітлять у ЗМІ, буде означати, що нове керівництво «ПриватБанку» взяло курс на дотримання закону. Це буде гучним сигналом для приватних підприємців, що з «ПриватБанком» вже можна мати справу, що їхні кошти не зникнуть, як це сталося у випадку з ТОВ «Брівер».

Отже, ще раз закликаємо Вас, як Голову правління, виконати рішення суду, і допомогти «ПриватБанку» відновити репутацію, а з нею – стабільність і перспективи розвитку.

Про прийняте рішення прохання повідомити у двотижневий строк, згідно закону про публічні запити.

З повагою,  головний редактор газети Кримінальний огляд Сергій Семенов.

Варіант на чеській мові, щоб новому керівнику Приватбанку було зручно читати.

Předsedovi představenstva VAS KB «PrivatBank» Petru Krumphanzlovi

Vážený pane P. Krumhanzle!

Především dovolte mi jménem Všeukrajinské Revize kriminality novin poblahopřát k jmenování předsedou představenstva největší banky jedné z největších evropských zemí! Tato skutečnost nepochybně svědčí o Vaší vysoké mezinárodní autoritě, bezvadné pověsti a vynikající schopnosti finančníka. A to také dokazuje Vaši sebevědomí a víru ve vlastní sílu.

Nemáme pochybnosti o tom, že Vaše zkušenosti, Vaše osobní podnikatelské a vůdčí schopnosti umožní Vám přivést Privatbank na novou úroveň a zajistí mu rozvoj a prosperitu.

Zároveň chceme upozornit na jeden problém, bez řešení kterého, zlepšit a rozvíjet VAS KB «PrivatBank» bude velmi obtížné.

Jedná se o katastrofickou situaci spojenou s prováděním soudních rozhodnutí ve věci 904/9386/14 o splácení prostředků klientům "PrivatBank".  

Jednou z nejznámějších situací je skandální příběh o zmizení peněz z účtu "Briver", s.r.o. a neochota "Privatbanku" přiznat a vrátit tento dluh. Tento příběh byl široce zastřešen médii, včetně naší agentury, kterou kontaktovali zasažení Ukrajinci, bývalí klienti Privatbanku.

V důsledku publicity v médiích, silného tlaku na výkonnou službu a neuvěřitelných úsilí právníků bylo možné vrátit část peněz, které v podstatě ukradli bývalé vedení PrivatBankuz účtů "Briver", s.r.o.,věc 904/9386/14.

Avšak významná část dluhu, potvrzená rozhodnutím soudu, zůstala nezaplacena. V současné době výše dluhu společnosti Privatbank před společností «Briver», s.r.o. je 59248,34 USD (rozhodnutí odvolacího soudu ze dne 02.22.2017 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64955062), které potvrzuje zákonné rozhodnutí soudu první instance http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63670265)

V současné době všechny soudní spory mezi VAS KB «PrivatBank» a "Briver", s.r.o. probíhají ne ve vztahu ke výši nebo přítomnosti dluhu, ale ve vztahu k místu výkonu rozhodnutí, a samotné rozhodnutí již bylo schváleno Nejvyšším Hospodářským soudem Ukrajiny:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44373051

Nicméně, bývalý předseda představenstva, pan Šlapak, navzdory všem svým veřejným slibům vrátit zůstatek dluhu "Briver", s.r.o., tak neučinil. Tento případ potvrzuje velmi špatnou pověst "PrivatBanku" u malých a středních podnicích, která se v posledních letech rozvinula.

Ale Vy jste vážená osoba s evropskými názory a jasným pochopením důležitosti dodržování zákonů. Jsme si jisti, že pro Vás - úcta k zákazníkům a rozhodnutí soudu není prázdný zvuk.

Pro Privatbank, i když bank byl v poslední době znárodněny, zbývající část po dluhu je směšným číslem, které v žádném případě neovlivňuje rovnováhu a postavení Vašého finančního ústavu. Místo toho, pro malou společnost "Briver", s.r.o., která se přesunula z Krymu na pevninskou Ukrajinu, která zůstala věrná Ukrajině během ruské agrese, jsou tyto prostředky kriticky důležité! To je plat za půl roku pro všechny zaměstnance podniku!

Vážený pane Krumhanzle! Představte si, že největší česká banka - "ČSOBbank", podle rozhodnutí soudů všech ústavů dluží 60 tisíc eur rodinámobyčejných pracovníků, kteří v této bance drželi peníze. Ale navzdory rozhodnutí soudu banka nechce tento dluh vracet, navíc nechce ho přiznat a vysmívá sesvým bývalým klientům na soudech. Je to možné obecně v České republice???

A na Ukrajině, zejména v "Privatbanku" tento poměr se považuje za pravidlo. Ale to bylo před Vámi a Ukrajina prohlašuje boj proti korupci a pro dodržování zákonnosti ve všech sférách.

Proto doufáme, že seznámíte se s okolnostmi tohoto případu a pochopíte jak moc důležité je okamžitě splatit dluh společnosti "Briver", s.r.o. a jak moc důležité je osobně uzavřít tento případ, který neumožňuje PrivatBanku normálně se vyvíjet a táhne banku na dno.

Provedením soudního rozhodnutí a zaplacením "Briver", s.r.o, zadluženost ve výši 59 tisíc dolarů, prokážete:

 • 1. Skutečné kroky k obnovení reputace PrivatBanku na ukrajinské a mezinárodní úrovni.
 • 2. Úctu k soudnímu systému Ukrajiny
 • 3. Touhu plnit povinnosti svým zákazníkům
 • 4. Vlastní dodržení zákonů a bezúhonnost
 • 5. Vlastní samostatnost a nezávislost při rozhodování důležitých rozhodnutí v zájmu Privatbanku a Ukrajiny, která Vás najala na tuto odpovědnou a prestižní pozici.

Skutečnost splacení zůstatku dluhu Privatbankem společnosti "Briver", s.r.o. ve výši 59 tisíc dolarů, kterou novináři okamžitě rozjasní v médiích, bude znamenat, že nové vedení "Privatbanku" dodržuje zákon. To bude hlasitým signálem pro soukromé podnikatele, že s Privatbankem již možné pracovat, že jejich prostředky nezmizí, jak se stalo u společnosti "Briver", s.r.o.

Na závěr ještě jednou vyzýváme Vás jako předsedu představenstva, abyste splnil soudní rozhodnutí a pomohl společnosti «PrivatBank» obnovit pověst a s tím stabilitu a perspektivu vývoje.

O rozhodnutí, které jste učinil, prosím oznámit  do dvou týdnů, podle zákona o veřejných požadavků.

S úctou,šéfredaktor Revize «Кriminality novin» Sergey Semenovскачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.