Лісники України вимагають від Зеленського відставки голови Держлісагентства Андрія Заблоцького » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Лісники України вимагають від Зеленського відставки голови Держлісагентства Андрія Заблоцького

Лісники України вимагають від Зеленського відставки голови Держлісагентства Андрія Заблоцького

1 550 0
  • Подобається
  • 0


           “Лісники України вимагають від Зеленського відставки голови Держлісагентства Андрія Заблоцького”, - директор ДП.
Щомісяця всі директори лісгоспів передають фіксовану таксу голові Держлісагентства Андрію Заблоцькому 50 000 доларів США.

 У результаті Заблоцький тримає всіх на посадах і дозволяє безконтрольно різати сторічні дуби та торгувати лісом.

 Про це у особистій розмові із одним із житомирських журналістів повідомив директор державного підприємства “Малинське лісове господарство” Олег Дзюбенко, якого свого часу було обрано депутатом обласної ради від БПП.

За мною стоять прості рядові працівники лісгоспу. Мені довіряють прості люди Малинщини, які обрали свого часу мене депутатом Житомирської обласної ради від Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.

 Справді, серед нашого трудового колективу було декілька недальновидних людей, які віддали свої голоси “ЗЕленій чумі”, але коли керівником Держлісагентства призначили корупціонера Андрія Заблоцького, і ми вимушені вирізати вікові праліси за для його особистого збагачення – це вже занадто.

 Ми мовчати не збираємося, вже зараз підготували звернення від Народних депутатів України від партії “Європейська солідарність” щодо негайного звільнення директора Держлісагентства Андрія Заблоцького”, - повідомив у розмові Олег Дзюбенко.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!