«Переїжджати не можна залишитися». » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » «Переїжджати не можна залишитися».

«Переїжджати не можна залишитися».

2 075 0
  • Подобається
  • 0
Де саме ставити крапку у цьому реченні для гуртожитку по вулиці Польова 19/8 вже давно визначила експертиза. Переїжджати. Бо залишитись - означає наражати своє життя на небезпеку. Будівля 1953 року - є аварійною, а тому непридатною для проживання.  Власник – а це ПАТ «Трест Київміськбуд – 2» приймає рішення про вивід гуртожитку з експлуатації. Натомість мешканцям пропонують заселитися до іншого гуртожитку з капітально відремонтованим дахом, водопостачанням і водовідведенням. Комфортабельні умови для себе і своїх сімей вже обрали понад 70 відсотків. Решта пакувати речі зовсім не поспішає. Не лякає навіть цвіль, щури і штукатурка, що падає під ноги, а інколи й на голови. Скільки ще протримається аварійна споруда – питання без відповіді. Усі деталі протистояння жителів і власника аварійного гуртожитку – дивіться  у першій частині репортажу.https://www.youtube.com/watch?v=Auf4UT6w6jA&t=2s

Із родинами, що дали згоду на переїзд на підставі розпоряджень ПРАТ Трест «Київміськбуд -2»  укладає договори найму житла і видає ордери на поселення . Такі документи дають всім, хто нині мешкає у гуртожитку за адресою Туполєва 16 І. Документи, яких до цього не мали, є для мешканців запорукою спокійного життя. Натомість неспокійним воно лишається для відмовників. Перфоманси зі свічками, барикади і скандали. У такий спосіб діють ті, хто категорично відмовляється пристати на пропозицію власника гуртожитку щодо переселення до іншого житла. Залишатися у гуртожитку, що визнаний аварійним - є незаконним, стверджують в ПАТ Трест Київміськбуд, а тому аби захистити свої права  власник змушений був звернутися до суду – щодо виселення мешканців із будівлі. 

Відмовники вважають: порушуються їхні права на проживання і поліпшення житлових умов і вимагають для себе квартири у приватну власність. 

Замість ліжко-місця – квартиру з правом приватизації або гроші за кожен квадратний метр. Такі вимоги висувають власнику. Ті певні – це не що інше як шантаж. В Київміськбуді-2  наголошують: право власності лишається за підприємством. Рішення і досі не знайдено. Разом з тим активну підтримку мітингарям надає депутат Київради Володимир Назаренко.  Настільки активну що навіть доводилось викликати поліцію. Власник гуртожитку стверджує - їхні працівники неодноразово чули погрози на свою адресу, а деякі навіть зазнали тілесних ушкоджень. Назад у 90-ті. Гоп-стоп – доволі розповсюджене явище тоді. Але зараз коли Україна – на шляху до Європи - річ неприйнятна. Тож тиск на бізнес за допомогою тітушок зовсім неприпустимий, переконана Ніна Мазепа – генеральний директор ПРАТ «Трест «Київміськбуд -2». 

Назаренко обіцяє людям вирішити їхню проблему, а насправді вводить в оману, говорить очільник Солом’янської РДА – Володимир Бялковський і додає шляхи вирішення проблеми зовсім в іншій площині – або через суд, або на рівні Київради. 

Тим часом люди продовжують незаконно лишатися в аварійному приміщенні. Чому мешканці дозволяють собі так недбало ставитися до власного життя, хто і навіщо веде їх хибним напрямком. Більше інформації у другій частині репортажу.

https://www.youtube.com/watch?v=k0Q5OxRXWVA

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.