ДП СЕТАМ*, welcome ворам! » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » ДП СЕТАМ*, welcome ворам!

ДП СЕТАМ*, welcome ворам!

725 0
  • Подобається
  • 0

Міністр Денис  Малюська.

 Селфі «фас та профіль»- фото на «перспективу».


Наша історія почалась з того, що громадянин Юрій В. вирішив придбати собі земельну ділянку скориставшись послугами ЧЕСНОЇ державної торгівельної площадки, державного підприємства Сетам. Купив. Але при реєстрації прав на майно з’ясувалось, що ділянка фактично вкрадена приватним виконавцем та продана через державне підприємство. Тобто держава торгує краденим майном громадян та отримує від цього дохід.


 Так ДП СЕТАМ, продало земельну ділянку, яку незаконно виставив на продаж та реалізував приватний виконавець Іванов Андрій за участю посадових осіб міністерства юстиції, дій так званої «антирейдерської коллегії», ДП НАІС (також підприємство міністерства юстиції), зауважте – це все державні підприємства та установи, які торгують краденим або приймають у цьому безпосередню участь! Більше того, керівництво Мінюсту нічого незвичного в цьому не вбачають, а навіть і навпаки, цинічно намагаються довести що все було зроблено по закону.

https://pogliad.com/investigations/myniust-oph-masshtaba-stran-yly-spasty-riadovoho-yvanova/​​​


Нами з’ясована коротка хронологія подій та учасників дій:

  • 27 серпня 2019 року Юрій В. придбав на електронних торгах з реалізації арештованого майна, які були проведені ДП «СЕТАМ» земельну ділянку. В повному обсязі сплатив кошти за ділянку.


  • 19 вересня 2019 року приватний виконавець Іванов А. надіслав покупцю Акт проведених електронних торгів.


  • 28 жовтня 2019 року покупець, з метою отримання Свідоцтва про придбання нерухомого майна звернувся до приватного нотаріуса Броварського нотаріального округу. Однак остання винесла постанову «про відмову у вчиненні нотаріальної дії», яка мотивована тим, що право власності на земельну ділянку не було зареєстровано за боржником на момент відчуження.

Більше того, перед тим, як виставляти майно на примусову реалізацію, приватний виконавець зобов’язаний сформувати Інформаційну довідку з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, щоб перевірити наявність зареєстрованих обтяжень. В інформаційній довідці, отриманій виконавцем, були відсутні відомості про її власника, що беззаперечно вказує на обізнаність приватного виконавця в цій обставині та умисел при подальших маніпуляціях із майном громадян.


 З Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку № НВ-0003970512019 та з інформаційної довідки з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, слідує, що інформація про власника Земельної ділянки як в Державному земельному кадастрі так і в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно – відсутня. Таким чином покупець не має можливості зареєструвати право власності на придбану ним земельну ділянку через те, що вона не належала на момент відчуження боржнику по виконавчому провадженню. В Акті проведених електронних торгів від 19 вересня 2019 року № 56903787/19-1, Приватний виконавець Іванов А. усвідомлюючи, що боржник по виконавчому провадженню Денис М. не є власником земельної ділянки зазначив, що земельна ділянка належить саме йому. Натомість,знімаючи арешт з реалізованої земельної ділянки, приватний виконавець Іванов Андрій Валерійович свідомо або навмисно не заповнив розділ відомості про власника у заяві на державну реєстрацію прав та їх обтяжень, оскільки знав про те, що земельна ділянка не належить боржнику, що говорить про процедурну обізнаність та умисел з боку приватного виконавця Іванова А.В. який отримав від продажу земельної ділянки неправомірну вигоду. Тобто, мав окрім іншого і матеріальний мотив. Переможець торгів вважає, що він був обманутий державними інституціями, на гарантії яких він добросовісно покладався, внаслідок чого зазнав істотних збитків. Наразі за позовом переможця електронних торгів відкрите судове провадження, відповідачами в якому є приватний виконавець Іванов А.В. та ДП «СЕТАМ», яке підпорядковується Міністерству юстиції України та кримінальне провадження № 12020100100001730 від 20.02.2020 р. щодо досудовогорозслідування дій приватного виконавця Іванова А.В. Та справа по незаконній реалізації квартири 12019100100003496 від 13.04.2019 р. і третя справа по продажу Юрію В. краденої земельної ділянки. Як бачите «повний кавалер» за кримінальним провадженнями. https://nagolos.com/news/czinichnoe-maroderstvo-ot-yuridicheskoj-kompanii-kpd-consulting/


 Але, як так виходить що приватний виконавець Іванов А. арештовує та продає майно інших громадян на особистий роздум, як майно боржника, а після продажу – це майно не має попереднього власника. Майно не має власника, неможливо його зареєструвати, а кошти отримані від продажу краденого майна Іванов перераховує на рахунки банків, автоматично роблячи із банків «замовників сумнівної послуги» - співучасників приступних дій. У нашому випадку це ІНГ Банк Україна. Який крадене майно бере собі на баланс та відмиває брудні кошти отримані від незаконної реалізації майна.

https://www.capital.ua/ru/news/132482-ing-bank-zarabatyvaet-sotni-millionov-na-ipoteke-vyyavlena-korruptsionnaya-skhema%D1%8D​​​

Що цікаво, перевірки проведені представниками мінюсту та висновки підписані керівниками Вишневським, Клименко, Чорнобаєм та Малюськом, не вбачають у діях виконавця ніяких порушень. І це не зважаючи на порушення прямих норм законодавства практично у кожній дії Іванова А.В. Вочевидь, « корупційна система» всіляко намагається виправдати дії приватного виконавця, більше того, вони надають на запити відповіді, які суперечать законодавству, проводять перевірки та не знаходять порушень, всіляко перекручують інформацію, надають різні за змістом відповіді на одне і те саме питання, різниця для них не в законності дій, а у тому хто у них запитує, чим в свою чергу прикривається Іванов А. у судах і намагається уникнути покарання.

Керівник департаменту мінюсту Вишневский Ю.- «особистий опікун» приватного виконавця Іванова А.Керівник департаменту мінюсту Вишневский Ю.

-  «особистий опікун» приватного виконавця Іванова А. Але чому б мінюсту не позбутись системного порушника закону, чому так ретельно його вигороджують та виправдовують, чому оберігають? Відповідь очевидна. Корупційна змова у всій вертикалі Мінюста починаючи від міністра Малюська Д. до виконавця Іванова А. з урахуванням усіх структурних підрозділів та підприємств. Зазначимо, «особистим опікуном» фактичного злочинця виступає керівник департаменту Юрій Вишневський, саме він, як посадова особа мінюсту взяв на себе відповідальність бути «захисником» цинічного крадія приватного виконавця Іванова А.В. Саме тому, відчуваючи безкарність та протекціонізм «системи» він продовжує зухвало порушувати закон, красти та незаконно реалізовувати майно разом та ділити «навар» разом із співучасниками.


Також, виникає багато запитань і до інших структур мінюсту, а саме до так званої «антирейдерської коллегії» мінюсту, «чесний принцип роботи» якої чітко видно на наступному фото. Завдяки такій «схемі» безпідставного скасування реєстрації прав на майно, члени колегії наживаються на наданій «адміністративній послузі», а Іванов А.В. та його покровителі у мінюсті на продажу або перепродажу краденого, на «ЧЕСНИХ» державних майданчиках. І це глобальна державна корупційна система.


Як нам стало відомо із особистих джерел, уповноваженими особами Державного Бюро Розслідувань почато досудове розслідування кримінального провадження № 6202110001000091 від 22.09.2021, проти службових осіб Міністерства Юстиції України, ряду суддів Дніпровського районного суду, Деснянського районного суду міста Києва, Апеляційного суду міста Києва, які неправомірними діями, знаходячись у корупційній змові, систематично порушуючи закон діяли в інтересах приватного виконавця Іванова А.В., посадових та третіх осіб. 

https://nagolos.com/news/dneprovskij-rajonnyj-sud-goroda-kieva-a-sudi-kto/

Отже, дії приватного виконавця Іванова А.В. підривають довіру громадян до державних установ та електронних торгів на державних майданчиках, на яких як ми бачимо, чесно, просто та ефективно продають крадене, грабуючи громадян та нівелюючи авторитет держави в цілому, і всі факти говорять про те, як організатором цього цинічного рейдерства у країні є міністр Денис Малюськ & Co, який створив державну організовану злочинну групу по крадіжці майна та продажу краденого на державному рівні. 

https://politics.fakty.ua/365329-notarius-zaplatil-ministru-yusticii-malyuske-60-tysyach-dollarov-za-reshenie-svoego-voprosa-politolog

 

 
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.