В разі знищення парковки на Мілютенка - Лісовий масив заблокують автівками » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » В разі знищення парковки на Мілютенка - Лісовий масив заблокують автівками

В разі знищення парковки на Мілютенка - Лісовий масив заблокують автівками

1 661 0
  • Подобається
  • 0

“Чиновники Києвради намагаються знищитивласність громади - стоянку на розі вулиць Мілютенка і Шолом-Алейхема зарадисумнівного будівництва, - про це заявили мешканці Лісового масиву під часпресс-конференції в ІА “Українські новини”.


«Найефективніший спосіб захистити законне майно громади -– судовий розгляд, -вважає , - про це повідомив сьогодні під час прес-конференції в агенції“Українські новини” Дмитро Жуков партнер адвокатськои фирмы “Прагнум”, - Тимбільше, що природоохоронні організації підтримують мешканців Лісового, а також«Київзеленбуд» - за майбутнє стоянки. Але законний спосіб в Україні досі непрацює! Тому, можна спрогнозувати, чим жвавіше автовласників стоянки будутьзвідти виколупувати – тим голоснішим буде гвалт! Якщо 300 автівок припаркуютьде-попало – Лісовий буде заблоковано. Можна просто запаркуватися серед вулиці –ефект буде приголомшливим. До речі, страйкарі-маршруточники мали 50 машин ідобилися своїх прав. А тут – 350!» - зазначив Жуков.

При потребі автовласників підтримають «Азов» і «Правий Сектор» -каже голова кооперативу «Волгоградський», фактичний власник стоянки, СергійТрубєцкой, - Але навіщо доводити до крайнощів? Поруч з автостянкою раніше булознищено близько гектару лісу. Чому не будуватися там, а не на місці нашогомайна?

Основними ініціаторами знесення автостоянки спікери вважають тихсамих осіб, які будують торгівельний центр просто на станції Героїв Дніпра.

«Усю цю справу штовхають Спасібко, Крохмалюк і Буділов», -визначили учасники пресконференції. Рішення міськради, про зазіхання наавтостоянку було ухвалене «з голосу» під час засідання Києвради і є назаконнимпо цілому ряду причин.

Саму стоянку мають ніби то перенести на територію кооперативу«Братиславський», яким володіє громадянин Закарпаття: «Один громадянин ззакарпаття оформив у власність 0,7 га київської землі в довічну власність! ІКиїврада миттєва дала на це згоду!”

Вже відбулися спроби “переселити” стоянку примусово. При цьому ділянку,яка мала прийняти “переселенців” нещадно вирубали попри крики і протестижителів району. Про що був складений акт і викликана поліція.

“Люди без опізнавальних знаків з бензопилами різали дерева нібидля майбутньої перенесеної площадки – каже Федорченко Виталий представник сайтуlesnoy.kiev.ua, - У 16 році про плани забудовників Лісового дізналисявипадково. Публічна інформація була відсутня. Вникли в суть нововведень. Були вшоці! На Лісовому попри волю власників квартир і будинків запланували будувати25 поверхові комплекси та супермаркети. Жителі категорично проти. 1900 жителівпідписали протест проти свавільної змови забудовників і міськвлади. В Інститутгенплану відправили. 
У Генплані розвитку Києва до 2020 року питання перенесення автостоянок незгадувався! Передача землі в кооператив “Братиславський” теж не обговорювалася.У жеку під час зборів питання про стоянкових темах не піднімалося. Не дивлячисьна протест жителів Київрада затвердила паркувальні зони Братиславська 38а іШолом-Алейхема. І тоді 5 травня з'явилися 7 осіб з грубими порушеннями пилялидерева під якими гуляли люди. Склали акти про злочин.

Екологічна експертиза у “лісорубів” була відсутня. Як і договірпро виконання робіт. Велика частина дерев була знищена. Брат 42, 40. Нарікаютьна підсилений шум і пил через знищення дерев. Ближче до Юності зникло такожкілька десятків дерев.

Відповідей на листи мешканців Лісового - немає! Люди вирішилиреєструвати органи самоврядування на місці. І захищатися всіма доступнимизасобами.

Мостовий Олександр: Юрист кооперативу “Волгоградський”:

“За 17 років ми не можемо реалізувати право через бездіяльністьчиновників. Кожного року проект розроблявся і знову повертався. Закон чиновникитрактують вільно, на свою користь, попри статтю земельного кодексу. Якагарантує: особа яка здійснює утримання ділянки тривалий час - має правоотримати її без аукціону.

В апеляційній інстаціі відмовили в задоволенні позову. МовлявКМДА не винна, департамент земресурсів винний – на нього і скаржіться.Звертайтеся до нього. Ми вважаємо що це рішення незаконне по своїй суті.Кооператив продовжуватиме захищати свое законну нерухомість”.

Дмитро Жуков, партнер юридичної компанії “Прагнум”:

“Україна отримала безвізовий режим. Одним з основних приципівПрава у світі – є право захисту власності. Вище цього - тільки право на життя іздоров'я.

Є такий термін - очікуваний інтерес. Тобто люди внески платили,очікували що будуть використані кошти підуть на благо кооперативу. За ці коштибули облаштовані каналізація, дороги, огорожа, відеоспостереження. 36 роківлюди платили грош! Це звичайні люди, які від зарплати віддавали і віддають. Атепер Києвська влада говорить, що 36 років платежів нікому не цікаві.

На стоянці побудованоприміщення охорони, пульти спостереження. Власність зареєстрована в реєстріправ, в кадастровому плані є теж ці об'єкти нерухомісті. 120 стаття ЗемельногоКодексу говорить - якщо є у власністі нерухомість – ділянка під нею автоматичнойого. Київрада не мала права віддавати шматочки громадської власності! Для великогобізнесу громадське майно - камінчик який можна відфутболити і прокласти свійгрошовий потік”.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.