Публічний звіт ГО “Народна антикорупційна армія” » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Публічний звіт ГО “Народна антикорупційна армія”

Публічний звіт ГО “Народна антикорупційна армія”

1 409 0
  • Подобається
  • 0

Народна Антикорупційна Армія створена у лютому 2013 року.

НАА поставила на меті завдання не тільки системну боротьбу з корупцією та негативними проявами в органах державної влади, а й сприяння розробці дієвих механізмів організації роботи з попередження корупційних злочинів , підвищення рівня правової культури державних службовців стосовно антикорупційного законодавства, а також сприяти розвитку навичок службовців протидіяти ділкам, що постійно намагаються корумпувати посадовців різних рівнів.

НАА за останні роки 2015, 2016, 2017 у співпраці з іншими фаховими ГО провела десятки пресконференцій, брала участь в журналістських розслідуваннях, фахівці НАА надавали правову підтримку громадянам, які фіксували та повідомляли про корупційні злочини.

Останньою яскравою подією 01.08.2017 стала прес-конференція в Інформаційному агенстві “Українські Новини” на тему “Матіос в законі”.

https://ukranews.com/news/511008-10817-1300-press-konferencyya-matyos-v-zakoneДо цього НАА була співорганізаторомбагатьох прес-конференцій, ініціатором тематичних фахових зустрічей з керівництвом Держспезв’язку, Прокуратури міста Києва, Головного управління поліції міста Києва, де здійснювала громадський контроль й попередження злочинів проти українського народу.ГО “Народна Антикорупційна Армія” з 2014 року активно займається питаннями відновлення державного контролю за інформаційною безпекою України.

НАА направила десятки звернень та повідомлень про корупційні злочини у відповідні правоохоронні органи, в наслідок чого, відкрито понад 20 кримінальних провадежень стосовно високопосадовців у тому числі стосовно екс Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Сьогодні НАА здійснює народний контроль та моніторинг антикорупційної боротьби в країні.

В майбутньому планує поширювати свій досвід та вдосконалювати свою роботу в окреслених напрямках.


скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.