Департамент головної інспекції – новостворений підрозділ » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Департамент головної інспекції – новостворений підрозділ

Департамент головної інспекції – новостворений підрозділ

1 388 0
  • Подобається
  • 0

Нацполіція розпочала комплектування Департаменту головної інспекції – Ігор Клименко

02.03.2021 / 15:10247

Про це Голова Національної поліції України заявив сьогодні, 2 березня, під час відеоселекторної наради.


Ігор Клименко повідомив, що завданням новоствореного Департаменту є нагляд і сприяння у вдосконаленні службової діяльності  всієї системи Нацполіції та зміцнення службової дисципліни.

«Працівники інспекції зосередять увагу на оптимізації управлінських процесів, забезпеченні рівномірного навантаження на поліцейських, виявленні причин недоліків у роботі поліції та їх усуненні, наданні методичної та практичної допомоги поліцейським для недопущення недоліків і прорахунків у їх повсякденній роботі, оцінюванні якості надання поліцейських послуг і здійсненні контролю за дотриманням службової дисципліни в підрозділах поліції», – повідомив Глава Нацполіції.


Департамент головної інспекції як структурний підрозділ центрального органу управління поліції сформовано на базі двох управлінь – інспекторського управління Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування і управління інспекції з особового складу Департаменту кадрового забезпечення.

У новому Департаменті будуть функціонувати два управління:  підтримки та контролю й управління організації службових розслідувань.

 Аналогічна структура планується і в територіальних Головних управліннях Національної поліції України.

        «Зараз наша основна мета – укомплектувати підрозділ кваліфікованими кадрами.  Відбір буде проводитися на конкурсній основі за підтримки наших міжнародних партнерів із ІСІТАР», – зазначив Ігор Клименко.


Сьогодні стартував прийом анкет на посади заступників начальника Департаменту головної інспекції, невдовзі – розпочнеться відбір на інші посади.

 Після завершення укомплектування підрозділу на центральному рівні розпочнеться  формування територіальних підрозділів. Загалом підрозділи Головної інспекції на всіх рівнях повноцінно запрацюють у липні 2021 року.


Нагадаємо: раніше Голова Національної поліції України повідомив, що Головна інспекція Нацполіції не лише виявлятиме недоліки, а й допомагатиме в організації роботи .

Анкету можна заповнити – за посиланням: оголошення про заміщення вакантних посад у Департаменті головної інспекції 

Довідково: ІСІТАР – це міжнародна програма підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США.

Управління комунікації
Національної поліції України

Фото Андрія Новицького

 

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.