Прерогатива застосування сили може бути лише в підрозділів Національної поліції України, муніципальні підрозділи не можуть бути озброєні, наголошує глава Нацполіції Ігор Клименко. » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Прерогатива застосування сили може бути лише в підрозділів Національної поліції України, муніципальні підрозділи не можуть бути озброєні, наголошує глава Нацполіції Ігор Клименко.

Прерогатива застосування сили може бути лише в підрозділів Національної поліції України, муніципальні підрозділи не можуть бути озброєні, наголошує глава Нацполіції Ігор Клименко.

1 664 0
  • Подобається
  • 0
"Мер може хотіти створення муніципального підрозділу, який вирішуватиме комунальні питання, охорони приміщень, - це його право.
       Щодо застосування сили, то, згідно з законом, це винятково прерогатива поліції, І ми на цьому стоїмо.

 Прерогатива застосування сили може бути лише в підрозділів Національної поліції України, муніципальні підрозділи не можуть бути озброєні"- наголошує глава Нацполіції Ігор Клименко ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" .

    муніципальним підрозділам заборонено називатися поліцією.

 "Вони можуть бути вартою або як завгодно, але не поліцією. Доки ми чітко не знатимемо, де межа згідно з законом між функціоналом державного органу - Нацполіції - та муніципального підрозділу, говорити про це предметно не будемо", - наголосив Клименко.

Він зазначив, що муніципальний співробітник може, приміром, наглядати за порядком на вокзалі, а в разі порушення цього порядку викликати поліцейського.


Клименко нагадав, що фактично муніципальна охорона в Києві існує. "А якщо почнемо їх озброювати, надамо їм функції, які властиві виключно поліції, то буде безлад", - підсумував глава Нацполіції.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.