Дозвільна служба Нацполіції розформована,всі дозволи анулюють, а власників перевірять » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Дозвільна служба Нацполіції розформована,всі дозволи анулюють, а власників перевірять

Дозвільна служба Нацполіції розформована,всі дозволи анулюють, а власників перевірять

1 118 0
  • Подобається
  • 0
Ігор Клименко:: Внутрішня безпека Нацполіції викрила корупційну схему видачі дозволів на зброю - дозвільна служба розформована.
Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 1 березня.Понад півроку працівники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції проводили заходи з перевірки роботи підрозділів контролю за обігом зброї.

 «За результами роботи, проведеної Департаментом внутрішньої безпеки, зі служби звільнено чотирьох працівників Департаменту превентивної діяльності в центральному апараті поліції.
 У тому числі – перший заступник начальника профільного департаменту та начальник дозвільної системи поліції. Також звільнено п’ятьох відповідальних співробітників у регіонах», – розповів Глава Нацполіції.

Сьогодні, 1 березня, Ігор Клименко підписав наказ про повне розформування підрозділів контролю за обігом зброї.
 Усі начальники територіальних підрозділів поліції отримали накази опечатати архіви дозвільної служби. Наразі завершується формування нового підрозділу із іншими працівниками, які будуть належно виконувати цю роботу. Найближчим часом він буде представлений суспільству.
 Кожна особова справа власника зброї в Україні буде перевірена окремо щодо законності отримання дозволу.
Більше двох тисяч дозволів, що були видані з порушеннями, будуть анульовані, а зброю – вилучено.
 https://youtu.be/_N1HrT3bsX0

 «Мені прикро, що в поліції діяла корупційна схема. Але вважаю принциповим, що саме ми її виявили та ліквідували. Зараз наше завдання – провести всебічне службове розслідування. Ми не дамо недобросовісним колишнім працівникам жодного шансу для оскарження свого звільнення в суді. Крім того, усі отримані матеріали щодо цього злочину будуть передані в Державне бюро розслідувань. Ми в повному обсязі будемо сприяти всебічному розслідуванню злочинної схеми, доки не викриємо всіх причетних», – наголосив Ігор Клименко. Крім того, Голова Нацполіції підкреслив, що серед «замовників» цієї послуги були і працівники правоохоронних органів, і депутати різних рівнів, і представники органів державної влади. «На жаль, ми не можемо миттєво вилікувати суспільство від корупції, але ми можемо ввести режим нульової толерантності до корупції у Національній поліції України!», – підсумував глава Нацполіції.
#поліція #новинискачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.