Екологи закликають на акцію - «Ні» знищенню російським бізнесом екосистеми Київської області! » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Екологи закликають на акцію - «Ні» знищенню російським бізнесом екосистеми Київської області!

Екологи закликають на акцію - «Ні» знищенню російським бізнесом екосистеми Київської області!

28 серпня, об 11:00, біля прокуратури Київської області (бул. Лесі Українки, 27/2) активісти ВГО «Бюро з питань захисту екології та здоров`я» проведуть акцію протесту на захист природних ресурсів Київської області, повідомляється на сторінці ВГО у Фейсбуці

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2156046901133095&id=817651968305935

Зокрема, увага громадськості і правоохоронних органів буде спрямована на варварське знищення екологічної системи річки Десна, що несе загрозу екосистемі усього Київського регіону. Так, в районі села Пуховка, Броварського району (20 км. від столиці) підприємство ТОВ «Будіндустрія-Сервіс-ЛТД», в порушення всіх норм екологічного і податкового законодавства, продовжує масштабне видобування піску, яке спричиняє руйнацію природного річища Десни, несе загрозу оточуючим населеним пунктам, знищує природні ресурси та призводить до екологічної катастрофи. 

Навколишні пейзажі в зоні видобутку піску виглядають як картини глобальних апокаліптичних катастроф з голлівудських блокбастерів. Але в даному випадку це жахіття відбувається у нас під боком, з мовчазного дозволу влади. Численні перевірки екологічних інспекцій, правоохоронних органів, незалежні громадські експертизи неодноразово підтверджували, що видобування піску біля села Пуховка ведеться незаконно, варварським способом і потребує негайного припинення як таке, що шкодить як національним, так і місцевим інтересам. Проте кар`єр, не зважаючи на виявлені порушення, працює на повну потужність і створює навколо села зону екологічного лиха.

Особливої пікантності ситуації, якповідомляє ВГО, надає той факт, що власником ТОВ «Будіндустрія-Сервіс-ЛТД» є людина з російським громадянством, тісно пов’язана з російським бізнесом і політичними колами. Отже, ці гроші збагачують бюджет Росії і опосередковано йдуть також і на фінансування тероризму в Україні.

Екологи запрошують журналістів, а також всіх небайдужих киян, підтримати акцію протесту. Мета акції - змусити правоохоронні органи негайно відреагувати на кричущі факти паплюження українських інтересів з боку спритних ділків, яких «кришують» корумповані чиновники і окремі громадські діячі під виглядом борців за справедливість. Під час акції усім бажаючим будуть надані матеріали і докази незаконної діяльності згаданого підприємства та оголошено план дій на захист екології Київської області від знищення і повернення видобуту піску в законне правове русло.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.