Поліція Херсонщини «кришує» посівну рейдерів - відео » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Поліція Херсонщини «кришує» посівну рейдерів - відео

Поліція Херсонщини «кришує» посівну рейдерів - відео

Напередодні в Чаплинському районі, Херсонської області на полях біля села Преображенка розгорнулась запекла боротьба між фермером Миколою Мартиновцем та земельними рейдерами. Зранку, 3 квітня, на ділянки, які у місцевих селян орендує СПрАТ «Водолій» (директор Мартиновець М.М.), приїхала техніка рейдерів з ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» (керівники брати Анатолій і Сергій Назарчуки та Валентин Сидоренко), з метою засіяти їх як власні.


«Як тільки я дізнався, що рейдери приїхали засівати наші ділянки, ми одразу викликали поліцію та поїхали на місце, - розповів по телефону правозахисникам з ГО «Чесне Правосуддя» Микола Мартиновець. По приїзді на поле, я дуже здивувався, коли побачив разом з рейдерами та їхніми найманцями під керівництвом Преображенського сільського голови В. Артюшенка, нового керівника Чаплинської районної поліції Дмитра Носова, який, наче агроном, керував маневрами трактора.

Керівник Чаплинської районної поліції Дмитро Носов

Не зважаючи на те, що поліцію було повідомлено про те, що дії ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» - незаконні та підпадають під кримінальну відповідальність, поліція нічого не зробила, щоб припинити цей безлад. Було повне враження, що Носов працює у змові з рейдерами. Це викликає дуже велику занепокоєнність і сумніви у спроможності місцевої поліції підтримувати закон та порядок навіть при тому, що рейдери відкрито погрожують мені фізичною розправою!» - зазначив  Мартиновець.

Дії рейдерів зняла на відео адвокат фермера Мартиновця Наталя Сидоренко, яка так і не змогла отримати зрозумілі пояснення, чому поліція не зупиняє рейдерів, а  навпаки, допомагає їм порушувати закон.

Див. відео з місця подій: 


Зрештою, спільними зусиллями селян та працівників СПрАТ «Водолій» Мартиновцю вдалося на якийсь час припинити злочинні дії рейдерів на полі. Але вночі трактори  приїхали знову та засіяли ділянки, які не мають права обробляти!

Зважаючи на те, що на місцевому рівні рейдери давно домовились із владними структурами, керівництво правоохоронних органів України, а також Генеральна прокуратура, мають негайно втрутитись в цю ситуацію, щоб не допустити ескалації конфлікту, який може привести до непередбачуваних наслідків.

Нагадаємо, що боротьба СПрАТ «Водолій» (колишнє СПрАТ ім. Кірова) з рейдерами триває з 2016 року, коли фермер Мартиновець раптово дізнався, що більше як 1 000 га землі, яку він обробляв за договорами оренди, за підробленою довіреністю незаконно переоформили на рейдерів з ТОВ  «Украгросолід Інтернешнл».

Детальніше про ситуацію: https://antikor.com.ua/articles/226342-hersonsjka_zemeljna_mafija_gotuje_novij_zamah_na_hittja_fermera_mikoli_martinovtsja

Джерело: https://chesnepravosuddya.wordpress.com/2018/04/06/politsiya-hersonschini-krishue-posivnu-reyderiv-video/

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.