Підприємці пікетували АПУ з вимогою до Порошенка підписати закон 6776-д, який зупинить блокування податкових накладних » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Підприємці пікетували АПУ з вимогою до Порошенка підписати закон 6776-д, який зупинить блокування податкових накладних

Підприємці пікетували АПУ з вимогою до Порошенка підписати закон 6776-д, який зупинить блокування податкових накладних

1 558 0
  • Подобається
  • 0

Зранку 22 грудня під Адміністрацією Президента зібрались активісти малого та середнього бізнесу, з метою переконати президента України Петра Порошенка до 26 грудня 2017 року підписати закон 6776-д. Цей закон нещодавно був прийнятий Верховною Радою у якості рятівного круга для малого та середнього бізнесу, який зазнав нищівних втрат від помилкового блокування податкових накладних (ПН) автоматичною системою СМКОР. Зокрема, даний законопроект передбачає призупинення автоматичного блокування ПН, що дасть час для пошуку конструктивних рішень по цій ситуації, поки ще є що і кого рятувати. 


Лише за півроку існування системи СМКОР від неправомірного блокування податкових накладних постраждали 30 тисяч реальних підприємств малого і середнього бізнесу (МСБ), що спричинило збитків на 15(!) мільярдів гривень. Такі цифри не вкладаються в голові, проте вони абсолютно правдиві і відображають весь масштаб тиску на реальний сектор економіки.  

 
Під час акції координатор руху «Бізнес HELP» Оксана Згур’єва зачитала відкрите звернення до президента України, яке ми наводимо далі.

Головним меседжем до Порошенка є заклик підписати законопроект 6776-д, який дасть змогу десяткам тисяч підприємств закінчити календарний рік без катастрофи у податкових звітах і бухгалтерських документах та вберегти від додаткових втрат у розмірі 1,5 млрд. гривень. А якщо конкретизувати – то підписання закону збереже ці підприємства від повного знищення, бо від згубної політики МІНФІНУ, який ініціював запровадження по суті антиконституційної системи СМКОР, близько 30 тисяч фірм - регулярних і сумлінних платників податків, опинились на межі закриття.  

Тепер доля МСБ залежить від гаранта Конституції. Що вибере Порошенко – прикриє недолугу і безвідповідальну роботу МІНФІНУ і сховає голову в пісок, показавши свою безпорадність? Або продемонструє мудрість, далекоглядність, візьме ініціативу в свої руки, і вчинить як справжній відповідальний лідер в скрутний для країни час?

Відмова Петра Олексійовича підписувати рятівний законопроект буде означати, що він не зміг звільнитись від тиску олігархів і транснаціональних компаній, які не підпадали під блокування та отримують від СМКОР свої шкурні «дивіденди». А ще це буде означати, що президент фактично став на бік крупних ПДВ-шахраїв. Бо з часу введення СМКОР суми фіктивного відшкодування ПДВ збільшились у кілька разів, про що говорять експертні цифри, і це свідчить про повну безпорадність СМКОР у боротьбі зі «схемщиками» і «скрутчиками», для боротьби з якими вона власне і створювалась.

Натомість, під ніж пішла найбільш активна, думаюча частина громадян, яка не скаржиться на погані умови, а працює, заробляє гроші і наповнює бюджет. Але у змаганні з бездарним управлінням малий і середній бізнес поки що програє.

Навіщо Порошенку 100 тисяч відчайдушних революціонерів?

До чого може призвести зволікання із виходом з цієї складної ситуації. Хочеться думати, що радники, які дорожать своїми теплими місцями, підкажуть українському лідеру правильний вихід.  

Малий та середній бізнес поки що в масі своїй утримувався від участі у протестах, маршах за імпічмент, бо звик заробляти сам і будувати свій добробут, не жаліючись на обставини, або поганого президента. Активісти і експерти шукали конструктивних рішень, намагались вести діалог із владними структурами відповідальними за провал СМКОР. Та влада на чолі з міністром фінансів Данилюком не бажала їх чути, перекручувала факти і цифри, робила вигляд, що нічого особливого не відбувається.

Зрештою, віра у спроможність достукатись до чиновників мирним шляхом вже майже згасла. Люди у відчаї, і готові вибухнути в будь-який момент. Усюди по регіонах останнім часом пройшли багатолюдні пікети МСБ, підприємці активно виходять на протести під державні адміністрації та фіскальні органи.

Якщо Порошенко не почує цих настроїв, не усвідомить всю небезпеку ігнорування підприємницької спільноти - вулиця може отримати десятки, сотні тисяч свіжих та активних протестувальників, яким вже буде нічого втрачати. Та чи потягне Україна такий розвиток подій?

Певну надію на позитивне вирішення даної ситуації дає той факт, що до підприємців з АПУ вийшов представник президента Мельник Сергій Володимирович - офіційно прийняв звернення та пообіцяв особисто звернути увагу Петра Порошенка на цю проблему. Лист було зареєстровано і спрямовано до канцелярії АПУ.

Мельник Сергій Володимирович

До 26 грудня залишилось кілька днів, які будуть вирішальними не тільки для МСБ, але й для всієї України. Бо держава, в якій малий та середній бізнес знищуються зверху, не має жодних перспектив не тільки для розвитку, але й для існування взагалі.

Звернення до П. Порошенка отримав Мельник С.В.

Гройсман теж відповідає!

Після пікету АПУ, представники МСБ відвідали КАБМІН, де передали іншого листа, з вимогою допустити своїх працівників до розробки нових, більш досконалих критеріїв оподаткування МСБ і реєстрації ПН.

Зокрема, активіст, експерт Едуард Курганський повідомив, що Міністерство фінансів вже почало готувати новий порядок роботи СМКОР. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 про «Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики»: «в обов’язковому порядку проводяться консультації з громадськістю... щодо проектів нормативно-правових актів, які... передбачають... встановлення обмежень для суб’єктів господарювання та інститутів громадянського суспільства». Вимагаємо від міністра фінансів аби підготовка постанови КМУ щодо СМКОР відбувалась через консультації з громадськістю, а саме:

- інформація, пов’язана з організацією та проведенням консультацій з громадськістю, має бути оприлюднена в спеціальній рубриці «Консультації з громадськістю» веб-сайту Міністерства фінансів;

- консультації з громадськістю мають пройти у формі публічного громадського обговорення;

- строк проведення таких консультацій повинен становити не менш як 15 календарних днів.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.