ТОВ Активна країна, канатна переправа через Дніпро, Прокуратура Києва, тролеї на Труханів острів, корупція, тиск на бізнес, Господарський суд м. Києва, суддя Турчин С.О.
» » Київська прокуратура безпідставно наїхала на реалізаторів інвестиційного проєкту канатної переправи, - ЗМІ

Київська прокуратура безпідставно наїхала на реалізаторів інвестиційного проєкту канатної переправи, - ЗМІ

1 467 0
  • Подобається
  • 0

Під Господарським судом м. Києва активісти вимагали припинити незаконний тиск прокуратури Києва на реалізаторів інвестиційного проєкту канатної переправи через р. Дніпро на Труханів острів


Черговий ганебний випадок – ситуація навколо облаштування канатної переправи (тролею) через р. Дніпро (не плутати з масштабним проєктом «канатна дорога»).


Див. репортаж із зали суду:

Наразі підприємство ТОВ «Активна країна», яке стало переможцем відкритого конкурсу КМДА на зведення атракціону, зазнає неправомірного тиску зі сторони прокуратури та введених в оману активістів, яких стимулюють конкуренти.


Більш детально ситуацію з корупційними іграми навколо тролеї викладено у матеріалі: «Страсти вокруг канатной переправы или «Игра в кальмара от Киевской прокуратуры»»

У четвер, 18 листопада відбулося засідання Господарського суду м. Києва, якому передував мітинг киян на підтримку ТОВ «Активна країна».

«Ми просто вражені цинізмом та  підступністю опонентів, які на рівному місці хочуть відмінити результати інвестиційного конкурсу, у якому ми перемогли законно та прозоро. Опоненти закидають, що наші документи начебто не відповідають якимось вимогам, що в нас немає фінансових гарантій та досвіду будівництва такого складного атракціону і, мовляв, ми не в змозі забезпечити безпечну експлуатацію атракціону в майбутньому. Усі закиди та звинувачення, що нам намагаються інкримінувати, абсолютно безпідставні - ви можете легко все це перевірити», - розказав журналістам під час акції директор ТОВ «Активна країна» Денис Курта.


- «По-перше. Відповідально заявляю, що усі професійні та інвестиційні  гарантії ми вчасно надали, і вже сплатили близько 1700 000 гривень до міської казни, поки що не заробивши жодної копійки. Більше того, ми вкладаємо у проєкт додаткові кошти, бо як показали наші розрахунки, заявленої суми у предпроєктній пропозиції від міста для якісного та безпечного будівництва не вистачить.

По-друге, вирішальним чинником нашої перемоги була краща пропозиція виплат до міського бюджету – більш як 107 000 гривень щомісяця. Це майже в 10 раз перебільшило суму найближчого конкурента що складала 15 000 грн.

По-третє, ТОВ «Активна країна» має найбільший досвід проєктування, монтажу та експлуатації подібних об’єктів в Україні. Ми успішно працюємо на цьому ринку з 2015 року і побудували більш як 30 складних об’єктів, тролеїв та інших атракціонів, що досі працюють та радують людей.


По-четверте, нам закидають, що ми “будуємо” на зсувонебезпечному схилі без дозволу СУППР, що може викликати проблеми із майбутньою безпекою атракціону. Ще раз пояснюю ситуацію - на етапі предпроєкту КМДА, а саме Київське Інвестиційне Агентство, взяло на себе всі зобов’язання на погодження дозвільної документації, згідно розробленого предпроєкту та згідно всіх вимог чинного законодавства. Хочу наголосити, що канатна переправа – це не об’єкт капітального будівництва, це легка збірно-розбірна тимчасова конструкція, облаштування якої за діючим законом не потребує узгоджень із СУППР, бо не втручається у рельєф та геологічні пласти і не несе великого навантаження. Проте ми готові дотримуватись усіх рекомендацій СУППР. Крім того, як можна побачити, наша конструкція розташована на геошурупах. які лише укріпили цю ділянку, та є тимчасовим рішенням не тільки з боку законодавства, але і по своїй суті, бо вони легко викручуються без завдання шкоди навколишньому середовищу. А що стосується сумнівів у безпеці атракціону, до початку експлуатації атракціон має пройти дуже складний етап перевірок Держпраці та інших структур, без дозволу яких атракціон не може бути введений в експлуатацію. Ми будемо першими, хто все це випробує, і хто буде регулярно користуватись атракціоном разом із нашими дітьми», - підсумував Денис Курта свій коментар для ЗМІ.

Підприємець впевнений, що суд дослухається аргументів ТОВ «Активна країна» та відмовить прокуратурі у скарзі, як такій, що не відповідає дійсності.

Під час мітингу біля суду адвокат відповідача Ольга Тарасун, у коментарі журналістам, підтвердила, що всі обвинувачення, які висуває прокуратура, не мають під собою жодного законного обґрунтування або експертного підтвердження.


«Доводи Прокурора не будуються на комплексному вивченні конкурсної документації всіх учасників Інвестиційного конкурсу, аналіз спірних правовідносин здійснено поверхнево, що і призвело до помилкових висновків Прокурора про визначення переможцем конкурсу учасника, який не відповідає критеріям щодо умов конкурсу.

З позиції Прокуратури складається враження, що остання, не розуміє специфіку конструкційних елементів, систем кріплення і взагалі механізму атракціону “Канатна переправа через річку Дніпро від Арки Дружби народів до Труханового острова”. 

 

Беззаперечно, Прокурор не є фахівцем та не має відповідної кваліфікації для надання висновків з приводу експлуатації атракціонної техніки, не володіє знаннями в цій сфері, тому всі наведені твердження є його виключно суб'єктивною думкою, без посилання на конкретні норми та положення», – прокоментувала адвокат позицію захисту.


Що ж, 2 грудня суддя Турчин С.О. матиме складну дилему – вчинити по букві Закону, або знищити мрію та остаточно зруйнувати інвестиційні перспективи в столиці. Бо хто в здоровому глузді, окрім тіньових ділків, захоче вкладатися у проєкти, якщо немає жодних гарантій твоїх інвестицій і жодних шансів захистити свої права у суді!?

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.