Як турецької інвестиційної компанії незаконно перереєстрували техніку » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Як турецької інвестиційної компанії незаконно перереєстрували техніку

Як турецької інвестиційної компанії незаконно перереєстрували техніку

2 141 0

Нещодавно у турецької інвестиційної компанії ТОВ “Меса-Дорбуд” незаконно перереєстрували техніку на українську компанію ПрАТ “Коммунтранс”, через компанію “Буд-прилад”

 

В липні 2019 року між ТОВ «МЕСА-ДОРБУД» та ТОВ «ФЕРМЕР» було укладено договір оренди транспортних засобів,

 відповідно до умов якого ТОВ «ФЕРМЕР» передано у тимчасове користування 30 одиниць спеціалізованих машин для будівництва доріг, які належали ТОВ «МЕСА-ДОРБУД» на праві приватної власності. 


Після того як техніка вибула із володіння ТОВ «МЕСА-ДОРБУД», на підставі договору оренди, її перереєстрували, спочатку на ТОВ “Буд-прилад”, а потім на ПрАТ “Коммунтранс” у серпні. Зазначимо, що на той час “Коммунтранс” були суборендарем вказаної техніки. 


Детальніше про те, як це відбувалося ви можете подивиться (ТУТ https://www.youtube.com/watch?v=ukhPIsfqbRM). 


Цю техніку 17 квітня 2020 року перевезли в Бровари на стоянку ще однієї компанії ТОВ “ДС Пром Груп”, на підставі ухвали слідчого судді Бориспільского суду від ПрАТ “Коммунтранс”. 


Дослідивши корпоративні зв’язки, історію публічних закупівель та інформацію з Єдиного державного реєстру судових рішень, нам вдалося встановити зв’язки цих підприємств та їх власників, а саме. 


ПрАТ “Коммунтранс” та ТОВ “ДС Пром Груп” про свою коаліцію заявили давно. У 2017 році ПрАТ “Коммунтранс” виграли тендер на дорожні роботи на загальну суму 168,26 млн грн. Субпідрядником виступав ТОВ «ДС Пром Груп», він виконав робіт на 70% вартості найбільшого підряду і по 50% вартості менших підрядів. Ще по 30% менших підрядів дадуть ТОВ «Дор-Строй».

 (Читати ТУТ «Труханівці» допомогли оточенню Пшонки отримати 168 мільйонів на таємні дорожні роботи)(http://nashigroshi.org/2017/10/26/truhanivtsi-dopomohly-otochennyu-pshonky-otrymaty-168-miljoniv-na-tajemni-dorozhni-roboty/)

Бенефіціарними власниками ПрАТ “Коммунтранс” є три людини: Михайло Буров, Людмила Зубкова та Андрій Тухта. Директор - Олексій Глушко. Батько Михайла Бурова був Володимир Буров - права рука та сусід Віктора Пшонки в смт Дробишеве на Донеччині. 

Субпідрядник «ДС Пром Груп» належить Дмитру Мусієнку, а в минулому - «ЗНВКІФ «Ю.Ді.Джи.» Ольги Борт  теж з Донецька. 

Це дружина екс-нардепа від Партії регіонів Віталія Борта, чиї фірми брали участь у виведенні з держвласності землі для Межигір’я Януковича. Тепер Віталій Борт депутат ІХ скликання від “Опозиційної платформи - За життя”, на момент обрання: заступник директора з економіки, ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП", 

(офіційний портал ВРУhttp://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=8731)


Зараз власника «ЗНВКІФ «Ю.Ді.Джи.» встановити неможливо. 


ТОВ “Дор-Строй”, яка була меншим підрядником разом із ПрАТ “Коммунтранс” у 2017 році, належить Руслану Мерзлякову із Донецька. 

Компанія “Буд-прилад” через яку незаконно перереєстровували техніку турецької компанії “Меса-Дорбуд” створили двоє громадян України - Максим Бабич та Ігор Маруженко мешканці міста Бориспіль. На момент, коли техніка вже була перепродана “Коммунтрансу”, а саме 27 листопада, компанію перереєстрували на того ж Руслана Мерзлякова

 

Нагадуємо, що це не перший гучний скандал в якому фігурують раніше згадані компанії.

 Так, у червні 2018 р. КК «Київавтодор» замовив «ДС Пром груп» капремонт дорожнього покриття просп. Правди. Прокуратура розслідує розкрадання бюджетних коштів службовими особами КК «Київавтодор», які вступили в злочинну змову з службовими особами ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «ДС Пром груп», ТОВ «Транс Лайн Груп» та ТОВ «Стройцпецтехніка» під час виконання чотирьох тендерних угод щодо виконання дорожніх робіт. Про це написав Олександр Глазунов у виданні «КиевVласть».


 Читати (ТУТhttp://kievvlast.com.ua/text/prokuratura-podozrevaet-kievavtodor-v-otmyvanii-byudzhetnyh-millionov-cherez-riskovannye-firmy?noredirect=true


Турецька компанія ТОВ «МЕСА-ДОРБУД» просить президента України Володимира Зеленського взяти під особливий контроль і забезпечити об'єктивне розслідування кримінального провадження щодо відчуження майна компанії для будівництва доріг. Про це повідомив фінансовий директор компанії «МЕСА-ДОРБУД» Віталій Трошин на прес-конференції в УНІАН. дивіться 


(ТУТ https://www.youtube.com/watch?v=CgLyj6ENPDc)


«У нас залишається шанс звернутися до президента з проханням взяти під особливий контроль це провадження, забезпечити об'єктивне розслідування. Ми повинні показати іноземним інвесторам, що Україна - безпечне місце для вкладення інвестицій та ведення бізнесу. Також ми звернулися з проханням про допомогу з офіційними листами до генерального прокурора, в національну поліцію і до глави МВС Арсена Авакова», - розповів він. За словами Трошина, зараз техніка компанії перебуває під контролем «Комунтранс», і її збереження викликає великий сумнів.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!