Заступник Дунаса Божило відсторонений від «справи Тітова» щоб не ганьбити слідство? » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Заступник Дунаса Божило відсторонений від «справи Тітова» щоб не ганьбити слідство?

Заступник Дунаса Божило відсторонений від «справи Тітова» щоб не ганьбити слідство?

2 582 0
  • Подобається
  • 0

Не встигли ще охолонути лавки у залі суду після апеляційного засідання  1 березня по справі М. Тітова (докладніше https://times.com.ua/Article/82507/antioskar-u-sprav-t-tova-dlya-doneckih-mikola-vskih-prokuror-v), як з Маріуполя прилетіла новина про відсторонення від цієї справи одіозного прокурора, заступника прокурора Миколаївської області Тараса Дунаса,  Божила С.Б. за скаргою сторони захисту. Мабуть не випадково прокурор Миколаївської області Тарас Дунас, якому так довіряє Ю. Луценко, відхрещувався від свого заступника, бо мабуть відчував всю токсичність цієї справи. Це той самий прокурор, який стояв за слідчою групою у складі Тірона, Яська, Єрошкіна та інших, який керував збором доказів, допитами свідків та іншими процесуальними діями. До чого «накерувався» – бачимо з тієї глибокої Ж… пардон, ями, в якій опинилась ця справа.

Читаємо текст ухвали:

«Відповідно до положень ст.77 (п.3,ч.1) КПК прокурор не має права брати участь в кримінальному провадженні, якщо він особисто зацікавлений в результатах провадження, або існують інші обставини , які викликають обґрунтовані сумніви в його неупередженості…»

«…Суд вважає, що докази упередженості заступника прокурора Миколаївської області Божила С.Б. у результатах розслідування кримінального провадження № 12013160260001485 відсутні, проте з метою усунення будь-яких сумнівів в об’єктивності та упередженості посадової особи органу досудового розслідування у прийнятті процесуальних рішень, відвід прокурора Божила С.Б. підлягає задоволенню на час розслідування кримінального провадження №42017150000000277».

Але що сталося, чому  слідчий суддя В.О. Ковтуненко, який фактично виконує замовлення прокуратури і робить все можливе, щоб справа просувалась у потрібному напрямку, раптово відсторонює «мозок» операції, натхненника всіх дій, прокурора Божило? Того, хто штампував незаконні відмови в клопотаннях, відкидаючи будь-які законні вимоги сторони захисту.

Мабуть, щоб хоч якось розгребти ці стайні, змінити декорацію, сховатись від ганьби і неминучого провалу, слідство міняє фішки. Та чи допоможе це врятувати обличчя і відновити закон? Питання риторичне.  

Напевно, українська правоохоронна і судова системи – то є зона якогось бактеріального лиха, потрапивши у яке, всі без винятку  заражаються спорами корупції і беззаконня, навіть якщо вони до цього щиро мріяли про боротьбу із мафією.

Проте, навіть відсторонення одіозного прокурора навряд чи зможе повернути закон і повагу до слідства у цій справі. Дуже вже багато гонору, пихатості, розданих обіцянок і неправомірних очікувань заплетено навколо М. Тітова та інших фігурантів справи. Але чим далі, тим глухіше кут і складніше з нього вийти. А якщо все залишиться так як є, то безпосереднє судове слухання по цій справі,яке судячи з докладів прокуратури наверх, має відбутись за пару місяців, ризикує перетворитись у глобальне посміховисько всієї правоохоронної та судової системи України. Та ще й на очах у міжнародної спільноти, бо справа Тітова має всі підстави і перспективи потрапити до Європейського суду з прав людини, і адвокати активно працюють у цьому напрямку.  

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.