Махінація “Коммунтранс” або як техніка турецького інвестора компанії “Меса Дорбуд”, перестала їм належати? (частина 2) » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Махінація “Коммунтранс” або як техніка турецького інвестора компанії “Меса Дорбуд”, перестала їм належати? (частина 2)

Махінація “Коммунтранс” або як техніка турецького інвестора компанії “Меса Дорбуд”, перестала їм належати? (частина 2)

1 496 0
  • Подобається
  • 0
Техніку турецької інвестиційної компанії “Меса-Дорбуд”, вартістю 6 мільйонів євро перепродали українській компанії “Комунтранс” через ще одну фірму “Буд-прилад”. Довірена особа турецької фірми в цей час не перебувала в Україні. А все це здійснювалося через ще одну компанію “Фермер”, яка спочатку всі 30 одиниць техніки орендувала. Керівник цієї фірми говорить, що не брав техніку і на момент угод був не в місті, але його бухгалтерка мала печатку та підробила підписи. За його словами на таку змову її підвернув родич. Сергій Сульженко подав заяву до поліції на свою бухгалтерку, однак вона в нього і досі працює. А чи розслідується заведена справа – не знає. Фірма “Буд-прилад”, через яку провели угоду, зареєстрована лише рік тому – 5 березня 2019. Офіційний номер телефону вказаний у декларації – поза зоною.Компанія “Коммунтранс” на яку й переоформили всю техніку турецької компанії повертати нічого не збирається, адже придбали її чесно. Але зв’язатися із ними нам поки не вдалося.Ті 20 одиниць техніки, що знайшлися, перебувають під Києвом у селі Вишневе, деяка із них поломана та не підлягає експлуатації. На якому етапі розгляду справа і що робитимуть із цією технікою, ми запитали у слідчого Ковальчук Александра Николаевича, однак відповіді на жодне із питань так і не почули. Саме тому турецька компанія із офіційними листами звернулися до генерального прокурора, в національну поліція та офіс президента.
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.