В Києві триває розслідування щодо нарахувань за неспожиті комунальні послуги від Київтеплоенерго, - ЗМІ » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » В Києві триває розслідування щодо нарахувань за неспожиті комунальні послуги від Київтеплоенерго, - ЗМІ

В Києві триває розслідування щодо нарахувань за неспожиті комунальні послуги від Київтеплоенерго, - ЗМІ

Грабунок киян від КП «Київтеплоенерго» не пройде!!! Під таким гаслом учасники ініціативи «Громадський рятівник» розпочали власне розслідування щодо неправомірних донарахувань за неспожите тепло у багатоквартирних будинках столиці, - передає «Кримінальний огляд» з посиланням на фейсбук-сторінку ініціативи Громадський рятівник. 


Зокрема, мова йде про будинок по вул. Олени Пчілки, 2, мешканці якого поскаржилися на незрозумілі величезні нарахування за послуги опалення.

Далі публікуємо допис без змін.

«Як стало відомо, КП «Київтеплоенерго», користуючись шпаринами у законодавстві та методиках розрахунків, за період з 01.12.2020 по 01.09.2021 року нарахувало мешканцям однокімнатних квартир площею 46.7 кв. м по 7 000 гривень за кожен місяць опалювального сезону. Крім того, у серпні  2021 року КТЕ донарахувало від 20 000 до 50 000 так званого перерахунку на кожну з квартир будинку. Загалом по зазначеному будинку сума незаконних донарахувань може складати значно більше 10 млн гривень (точні дані встановлюються).

На думку правозахисників та експертів-юристів, такі дії КТЕ - цілковито незаконні та мають ознаки зловживання службовим, монопольним становищем, порушення прав людей і Конституції України. Слід зауважити, що подібні неправомірні дії зі сторони КТЕ зараз спостерігаються масово в усіх районах Києва. Неправомірність дій КТЕ щодо нарахувань за неспожите тепло нещодавно підтвердив Антимонопольний комітет України, який відреагував на численні скарги та оштрафував КТЕ на суму майже 2 млн гривень «Заспроби приховати інформацію у справі щодо перерахунку цін на теплопостачання уКиєві»

Щоправда, два мільйони для такої потужної організації, як КТЕ– це більше схоже на комариний укус. Бо тільки від донарахувань з одного будинку КТЕ отримує значно більше. 

Отже, наша мета вивести непрозорі маніпуляції на світло і домогтися чесного, відповідального, законного, обґрунтованого підходу до питань формування платіжок за опалення.

Найближчим часом у відкритому доступі будуть оприлюднені результати  розслідування та реалізовані законні можливості громадян на захист своїх прав і свобод.

Тим часом, Офіс Президента України та Кабінет Міністрів, а також відповідальні контролюючі та правоохоронні органи мають дати чітку оцінку таким діям КТЕ, визначити персональну відповідальність та вжити невідкладних заходів, щоб унеможливити фактичне пограбування громадян України. Відповідні подання та запити незабаром будуть спрямовані в означені структури, а реакція буде широко висвітлюватися у ЗМІ. Разом з тим, «Громадський рятівник» відкритий до діалогу з КТЕ та, в разі конструктивної позиції монополіста, готовий долучитися до розробки нових справедливих методик та нормативів обліку та споживання тепла у різних типах будинків, які будуть вигідні як мешканцям, так і обслуговуючій компанії, що несе відповідальність у забезпеченні комфортних умов життя киян та витрати за ремонт і обслуговування системи опалення в столиці. Хто бажає долучитись до ініціативи - пишіть, звертайтеся. Ми завжди раді небайдужим однодумцям та громадським активістам.»

Газета «Кримінальний огляд, за пропозицією активістів, долучилася до процесу розслідування обставин та причин масових нарахувань за неспожите тепло. Було надіслано журналістські запити до КП «Київтеплоенерго» та Центру комунального сервісу з вимогою чітко пояснити та обґрунтувати цифри, які викладені у квитанціях з нарахуваннями.

Запит та відповіді, які надійшли оперативно - публікуємо тут, у відкритому користуванні. Наразі спеціалісти-експерти вивчають подані ЦКС аргументи щодо прозорості та законності згаданих нарахувань. Результати експертизи та висновки будуть опубліковані окремо в широкому доступі.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.