Новий міністр внутрішніх справ-Денис Монастирський » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Новий міністр внутрішніх справ-Денис Монастирський

Новий міністр внутрішніх справ-Денис Монастирський

1 291 0
  • Подобається
  • 0

16 липня, Верховна рада підтримала призначення народного депутата від «Слуги народу» Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ України.

Після голосування Монастирський склав депутатський мандат та з трибуни парламенту склав присягу члена Кабінету міністрів України.

Профільний комітет ВР на засіданні сьогодні вранці також підтримав призначення Монастирського головою МВС.


Пріоритети Дениса Монастирського:
боротьба з організованою злочинністю, так званими “ворами в законі” та кримінальними авторитетами. Рішення РНБО та Президента за санкціями проти ватажків кримінальних угруповань будуть неухильно і в повному обсязі виконуватися.
Розвиток Патрульної поліції, обличчям якої сьогодні є 17 тис. патрульних офіцерів поліції. Вони продовжать притягати до відповідальності за адмінправопорушення суддів, прокурорів і народних депутатів – звісно, виключно в рамках Закону.Дуже прагну, щоб кожні 5 років зменшувати смертність на дорогах вдвічі, поки вона не наблизиться до нуля!   Минулого року на дорогах України загинуло 3454 людини, з них – 169 дітей. Це в рази більше ніж на дорогах Європейських країн, і це є ганьба! Тому безпека дорожнього руху – мій особистий пріоритет!
Посилення безпеки в територіальних громадах. Сімейний лікар повинен дбати про здоров’я кожної сім’ї, а поліцейський офіцер громади –про безпеку в кожній домівці.
Українські дороги, які вже зараз завдяки програмі # Велике будівництво стають якісними, мають бути безпечними. Для цього будемо розвивати систему автоматичної фіксації правил дорожнього руху та втілення сучасних технологій контролю за дорожнім рухом.
Цифровізація всіх сфер роботи МВС.Це лише частина з основного.  

"Не буду голослівним й не обіцятиму виконати все в одну мить, але гарантую професійність підходів і принциповість до всіх, хто порушує закони України й її Конституцію.Дякую всім за підтримку та добрі слова! Попереду багато роботи. Разом ми сила!"-Денис Монастирськийскачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.