Під посольством США вимагали втручання американських слідчих » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Під посольством США вимагали втручання американських слідчих

Під посольством США вимагали втручання американських слідчих

824 0
  • Подобається
  • 0

У вівторок 19 жовтня в 10 ранку під посольством Сполучених Штатів Америки в Україні відбулася акція протесту проти міжнародної корупції. Ініціатором виступив ряд громадських організацій, відомих своїм радикалізмом ще з часів Майдану Гідності. Активісти принесли до воріт «криваві долари» і вимагали справедливого розслідування угод «фармацевтичних нуворишів». У зверненні до посла пікетники згадували імена колишнього генпрокурора Юрія Луценка та його непублічного спонсора Гліба Загорія, власника фармацевтичного заводу «Дарниця».

Як повідомляла «Українська правда», Загорій виступив власником майна Юрія Луценка під час квартирного скандалу, викупивши у бухгалтера колишнього Генпрокурора 8 елітних квартир в центрі Києва.

https://www.epravda.com.ua/rus/news/2016/10/26/609108/


Також пікетувальники вручили лист послу і запросили в Україну американських слідчих у справі мера Нью-Йорка Джуліані.

https://politics.comments.ua/ua/news/foreign-policy/obshuki-u-dzhuliani-z-kim-z-ukrainskih-eks-chinovnikiv-namagayutsya-prostezhiti-zv-yazok-amerikanski-slidchi-676311.html


– Ви вилучали телефони і комп’ютери Джуліані, – йдеться в листі, – а результати розслідувань так і залишилися не оприлюдненими. Те, що ви шукаєте, знаходиться тут, в Україні: корупційні зв’язки, безмежні обсяги чорного «налу», продажні чиновники та їхні заокеанські покровителі. Тобто мільйони і мільярди викрадених коштів наших громадян. Це те, що відбирає свободу вибору у громадян Америки, то, ніж вбивають і відбирають свободу українців!

“Шановні працівники посольства США! Ми зібралися в цій знаковій для багатьох місці, тому що сьогодні американське посольство – єдине впливове і, сподіваємося, чесне установа в нашій державі. На Сполучені штати ми сміливо розраховували і під час подій 2014 року, і під час нацистської навали у Другій Світовій війні. На американську демократію ми сподіваємося, коли отримуємо допомогу для армії. Коли Штати передають України досвід, кошти і рекомендації для побудови держави на принципах рівності, справедливості, транспарентності. Честь вам, слава і низький уклін, дорогий і братський американський народ! Ми пишаємося, що багато наших співвітчизників стали громадянами США, і тим самим, пліч-о-пліч з корінними американцями будують впевнене, процвітаючи майбутнє великої країни. У той же час прикро, коли за спинами простих трудівників-українців проводять багатомільйонні злочинні оборудки. Корупційні домовленості, які послаблюють авторитет Америки і руйнують економіку і правовий устрій України “- повідомляється в листі на ім’я Крістіани Квін, тимчасово повіреної у справах США.
“Вимагаємо направити американських слідчих у справі Джуліані – сюди! Щоб вони розслідували брудні інформаційні та грошові потоки між нашими політиками і їх корумпованими «гаманцями» – акцентували пікетники. Американські слідчі зможуть пролити світло і на замовників масових вбивств на Майдані. На те, як деякі фармацевтичні заводи платять податки на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, підтримуючи міжнародний тероризм. На організаторів викрадення та катування активістів Майдану. На зростання цін на ліки і на якість вітчизняної медицини!
Пікетувальники скандували: «Корупціонерів-за грати!», «Загорія – під суд!» «Вимагаємо розслідування фармацевтичних нуворишів», «Гліб Загорій – звідки твої мільйони?!» Причиною прояви громадського невдоволення стали осіннє підвищення цін на життєво необхідні продукти, ліки, транспортні послуги. Також частина Української стурбована обсягами противірусних та протиепідеміологічних заходів за якими, на думку протестувальників, стоять «злочинні інтереси виробників ліків». У перелік яких пікетувальники внесли і власників фармзаводу «Дарниця».скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.