Викрито серйозну банду, що «працювала» під керівництвом так званого «смотрящого» » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Викрито серйозну банду, що «працювала» під керівництвом так званого «смотрящого»

Викрито серйозну банду, що «працювала» під керівництвом так званого «смотрящого»

1 261 0
  • Подобається
  • 0
Викрито серйозну банду, що «працювала» під керівництвом так званого «смотрящого» за містом Нікополь.
Для виконання злочинів «на замовлення» останній зібрав просто таки «dream team» з кримінальних авторитетів – двоє «смотрящих» за містами, районами області, його власна дружина, інші представники місцевого криміналітету.
У «меню» їхньої діяльності – вимагання грошей з місцевих фермерів та підприємців, пошкодження майна, заподіяння тілесних ушкоджень та незаконне використання вогнепальної зброї.
Завдяки успішній спецоперації, де було залучено 250 осіб особового складу, нам вдалося затримати організатора та п’ятьох його спільників. Усі вони вже отримали повідомлення про підозру. Інкримінують встановлення та поширення злочинного впливу, участь у злочинному зібранні.Не уникнуть відповідальності й ті, хто звертався за унікальними «послугами» до банди.
Оперативники та слідчі встановили семеро таких осіб. До слова, серед них також є кримінальні «авторитети» з інших злочинних угруповань, які просили допомоги у врегулюванні внутрішнього конфлікту. Більшість же «замовників» зверталися до учасників банди з завданням «вибити» борги або залякати їхніх кривдників. Наразі сімом повідомили про підозру у зверненні за застосуванням злочинного впливу.Боротьба з криміналітетом в Україні триває.
 Дякую поліцейським за відмінну роботу і переконаний, що такого роду історії працюють не лише для притягнення до відповідальності тих, хто вже скоїв правопорушення, а й слугують чітким меседжем для тих, хто лише планує це зробити. Трактування цього меседжу може бути лише одне: кожен «авторитет» чи представник кримінального світу, який думає побудувати тут свою «імперію» отримає різку відповідь від поліції

.P.S. Наступний крок, підозра суб’єкту підвищеного злочинного впливу- вору в законі, який координував дії затриманих

 Перший заступник голови в Національна поліція України

                                             Євген Коваль

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.