Хто і навіщо замовив жорстокий грабунок підприємців з ринку «Петрівка»? – ЗМІ » 🔫Кримінальний огляд 👮
» » Хто і навіщо замовив жорстокий грабунок підприємців з ринку «Петрівка»? – ЗМІ

Хто і навіщо замовив жорстокий грабунок підприємців з ринку «Петрівка»? – ЗМІ

2 081 0
  • Подобається
  • 1

Складається враження, що у Київ повертаються буремні кримінальні 90-ті роки минулого століття… І цього разу йдеться про територію відомого на всю Україну речового ринку «Почайна–Центр» - колишня «Петрівка», - де нині вирують воістину шекспірівські пристрасті… На рівні вічного запитання: «Бути чи не бути?». Саме про це – спеціальний відео репортаж, який підготували журналісти Інформаційного агентства «УКРПРЕС-ІНФО». 

У ньому йдеться про велику трагедію маленької родини підприємців Ольги Горбань та Леоніда Богуславського. Ці люди  працюють на ринку вже більше двадцяти років, а нині потрапили у ситуацію із розряду «…і ворогові не побажаєш!». В результаті зухвалих незаконних дій орендодавців, майно підприємців на суму близько 2 мільйонів гривень було викинуто на вулицю та знищено, а самі підприємці зазнали фізичних знущань. 

Поліція не бажає втручатись у конфлікт та захищати права малого бізнесу. Але покірно терпіти беззаконня підприємці не збираються – вони через суд змусили відкрити кримінальну справу стосовно фактів грабунку їх майна. А тепер звернулись до керівництва правоохоронних органів Києва і України з вимогою взяти справу на контроль!

Подробиці у сюжеті «Укрпрес-інфо»:  

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.