Прокурора Херсонщини Тригубенка закликали розібратись із земельною мафією
» » Прокурора Херсонщини закликали розібратись із земельною мафією

Прокурора Херсонщини закликали розібратись із земельною мафією

2 105 0
  • Подобається
  • 0
«Кримінальний огляд» уважно слідкував за скандальною справою із варварським знищенням посівів, що належали фермеру Миколі Мартиновцю та спробами рейдерського захоплення його землі шахраями з підприємства ТОВ «УКРАГРОСОЛІД ІНТЕРНЕШНЛ» в селі Преображенка, Чаплинського району, Херсонської області. (http://h.ua/story/434508/) Виходив сюжет на ТРК Ера (УТ-1), в програмі «Територія закону»:


Проте, вже пройшло два місяці, а ситуація не змінилася. Більше того, кількість злочинів лише збільшилась.

Як виявилося, злочинців покриває місцева влада та Чаплинська поліція, яка всіляко саботує розслідування по відкритих справах та відмовляється реєструвати заяви про нові злочини. Тим часом тривають спроби незаконного захоплення землі місцевих селян.

Наразі цією справою зацікавилась правозахисна спільнота. Першим етапом по розкриттю корупційної змови та численних злочинів навколо землі у Чаплинському районі, буде відкритий запит на ім`я прокурора Херсонської області Віталія Тригубенка. За відгуками, він належить до тієї нечисленної когорти молодих і принципових правоохоронців нового формату, які намагаються боротись із корупцією не на словах, а на ділі.

Але чи вдасться йому подолати вал безкарності та кругової поруки?

Текст запиту публікується тут. Сподіваємось, що Віталій Тригубенко не забариться із відповідями на питання, які будуть опубліковані на нашому сайті та у ЗМІ. А відкритість формату допоможе уникнути зайвих інсинуацій та можливого тиску з боку корумпованих посадовців.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Yuzik Администраторы

Автор: Yuzik

Коментарів немає, додати свої!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.